MENÜ

Türkiye’nin İlk ve Tek B2B CNC Dijital Platformu Parkurda

Kategori : B2B
Ödül : Gümüş MIXX
Reklamveren : Parkurda Ajans(lar) : Digital House Digital Agency

Pazarlama Hedefi: Sektöründe ilk olan platformu ilgili kitleye duyurmak ve 3 ayda 3.000 kurumsal, 1.000 bireysel kayıt oluşturulmasını sağlamak.

Reklamın Hedefleri: Hedef kitleye hizmetin duyurulması, Google üzerinden Brand arama hacminin artarak 50 TL altında form toplanmasını sağlamak. Web sitesine gelen kaliteli trafiğin artması, form kalitesinin minimum %90 olmasını sağlamak

Hedef Kitle: Talaşlı imalat sektöründe CNC alanında fason iş almak ve vermek isteyen bireysel ve kurumsal firmalar

Yaratıcı Strateji ve Medya Stratejisi: Türkiye’nin ilk ve tek B2B CNC Dijital Platformu’nun duyurusu için reklam çalışmalarına başlandı. Markanın öncelikli aksiyonu talaşlı imalat sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bu platformu hedef kitleye duyurmak oldu. İlgili hedef kitleye Youtube reklamları ile Parkurda’nın vermiş olduğu sistemi anlatan videolar yayınlandı. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden CNC sektörü ile ilgilenen kitle oluşturularak erişim kampanyaları kurgulandı. “Fason İş İlanı Al” ve “ Fason İş İlanı Ver” olarak farklı görseller hazırlandı. Kitle, bu görsellere özel; iş verenler ve iş arayan kullanıcılar olmak üzere ikiye ayrılarak veri  toplandı. Oluşan talep ile beraber Parkurda ile çalışan ve birlikte paydaş olan firmalarla yapılan iş birlikleri başarı hikayeleri serisi haline getirilerek “fason iş verin” kampanyalarında müşteri deneyimi olarak sunuldu.

Uygulama: Youtube Truview, FB-IG video Engagement, FB-IG Lead Generation, Linkedin Lead Gen, Google Search, GDN ve Re-marketing uygulandı.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=rNPAhP2Uiq0&feature=youtu.be